Over ons

Kompany

Kompany is een coöperatie van en voor telers, die samen – direct vanuit de tuin of hun eigen gezamenlijke logistiek centrum – de markt voorzien van een kwalitatief hoogstaand versproduct. Onze gezamenlijke passie is de teelt en vermarkting van de beste versproducten, waaronder komkommers, tomaten en aardbeien. Wij staan altijd open voor telers die zich bij ons thuis voelen en samen met ons toegevoegde waarde willen creëren.

Onze versproducten worden met zorg geteeld en voldoen aan de hoogste kwaliteitseisen. Wij staan dan ook voor 100% achter onze producten en streven te allen tijde naar perfectie. Door aandacht voor onze producten. Door te blijven innoveren. Door te groeien. Deze verantwoordelijkheid is onze dagelijkse realiteit in teelt en afzet. Wij doen er bovendien alles aan om het beste rendement voor de keten te realiseren. Met elkaar en met de afnemer, gebruikmakend van elkaars specialisme. Want samenwerken en samen groeien, dát is onze kracht.

Historie

Kompany is opgericht in 2009 en daardoor een relatief ‘jong’ bedrijf. Het begon als een associatie van drie bestaande producentenorganisaties, met als doel de gezamenlijke afzet van de versproducten van aangesloten komkommertelers.
 
Gevestigd op Fresh Park Venlo realiseerde Kompany een sterk samenwerkingsverband binnen de keten. Dit leidde in 2014 tot het Kompany van vandaag, toen de drie producentenorganisaties besloten te fuseren. Een coöperatie van en voor telers, die samen de markt voorzien van een steeds breder wordend scala aan kwalitatief hoogstaande versproducten. Naast komkommers – jaarlijks zo’n 300 miljoen – bieden we ook tomaten en aardbeien en zijn we altijd geïnteresseerd in het uitbreiden van ons assortiment.

Visie & Missie

De teelt en vermarkting van komkommers, tomaten en aardbeien. Dat is waar het om draait bij Kompany. Wij hebben bovendien een duidelijk doel voor ogen, geformuleerd in onze visie en missie.
 
Visie
‘Grow Together’ staat voor de gezamenlijke teelt en afzet van een kwalitatief hoogstaand versproduct. Wij blijven de markt bedienen met de beste versproducten, waarbij we samen met de telers blijven zoeken naar innovatieve manieren om de markt nog beter, efficiënter en flexibeler te bedienen. Wij blijven groeien!
 
Missie
Kompany is een coöperatie van en voor telers, met als doel de gezamenlijke afzet van de beste groenten en fruit. Dit zeer succesvolle afzetmodel heeft als doel de klant op efficiënte en betrouwbare wijze een kwalitatief hoogstaand product te bieden, tegen een voor de telers eerlijke prijs.

Medewerkers
Arnoud van Stralen Algemeen Directeur a.vanstralen@kompany.nl 077 30 30 734
Silvia Janssen-Voorbij Adjunct Directeur, Finance & GMO s.janssen@kompany.nl 077 30 30 716
Debby Lenkens Management assistente d.lenkens@Kompany.nl 077 30 30 701
Marcel van Bruggen Hoofd verkoop m.vanbruggen@kompany.nl 077 30 30 731
Elena Buchloh Verkoop & Marketing e.buchloh@kompany.nl 077 30 30 733
Jan Blankers Manager Operations & Keur j.blankers@kompany.nl 077 30 30 759
Aleksandra Brzeskot Aanbodsplanning a.brzeskot@kompany.nl 077 30 30 753
John Bos Logistiek & Planning j.bos@kompany.nl 077 30 30 741
Twan Peeters Logistiek & Planning t.peeters@kompany.nl 077 30 30 751
Lei van Helden Logistiek & Planning l.vanhelden@Kompany.nl 077 30 30 752
Arno Janssen Kwaliteit & Certificering a.janssen@kompany.nl 077 30 30 712
Lizette Steeghs GMO & Finance Kompany U.A. l.steeghs@kompany.nl 077 30 30 718
Kirsten Knops Administratief medewerker verkoop k.knops@kompany.nl 077 30 30 713
Nicole Evers-Sevenich LLM Bedrijfsjuriste n.evers@kompany.nl 077 30 30 703
Antoinette Kok GMO & Finance Kompany U.A./B.V. a.kok@kompany.nl 077 30 30 711
Ben Peeters Finance, ICT en algemene zaken b.peeters@kompany.nl 077 30 30 711
Sabine Litjens Finance Kompany B.V. s.litjens@Kompany.nl 077 30 30 714
Theo Geven Voorzitter info@kompany.nl
Huub van Wylick Vice voorzitter info@kompany.nl
Chantal Alaerds Secretaris info@kompany.nl
Paul van Lipzig Bestuurslid info@kompany.nl
Bart van Mierlo Bestuurslid info@kompany.nl
Vacatures
Vacature Logistiek Medewerker

Kompany is een samenwerkingsverband van en voor telers! Met ruim 300 miljoen komkommers is zij de grootste afzetorganisatie voor komkommers in Europa. De aansluiting van een groep aardbeientelers heeft in 2016 geleid tot een uitbreiding van haar productassortiment met aardbeien.
Wij beschikken over een geconditioneerde bedrijfshal met kantoor gelegen in Venlo, centraal in ons afzetgebied. Vanuit ons distributiecentrum ontplooien wij onze primaire activiteiten: het naar wens van de teler optimaal vermarkten van diens producten conform de specifieke wensen van de markt.
Kernwaarden hierbij zijn kwaliteit en betrouwbaarheid van product, van de plant tot aan de klant.
In verband met verdere professionalisering van onze organisatie zijn wij op zoek naar een fulltime:

Allround Logistiek Medewerker (m/v)
 
Je werkt in een klein team en met elkaar zorg je ervoor dat het logistiek proces optimaal verloopt. 

Functie inhoud:
- Coördinatie van fustvoorziening t.b.v. telers ( pallets / meermalig fust)
- Begeleiding uitzendkrachten in het logistieke proces, bijsturen en knelpunten oplossen
- Aanvoer product coördineren en verwerking administratief
- Verladingen coördineren en aansturing hal
- Vult operator taken in aan de verpakkingslijn
- Voert administratieve handelingen uit binnen het logistiek proces
- Springt bij in het logistieke proces waar nodig zowel administratief als in het fysieke proces
- Vervanging van de andere logistiek medewerkers bij afwezigheid

  Functie eisen:  
- MBO / MBO + werk en denkniveau door opleiding en / of ervaring
- Ervaring met logistieke processen en de afhandeling hiervan
- Praktisch ingesteld, hands on mentaliteit
- Ervaring met werken met  IT systemen, MS Office
- Ervaring in een logistieke functie bij een organisatie in AGF branche is een pre
- Spreekvaardigheid in Engels / Duits is een pre.
- Minimaal 2 – 3 jaar werkervaring is een belangrijke pre.

Werktijden:  
- Flexibel
- Draait mee in avonddienst en zaterdag rooster

Locatie/standplaats:
Venlo
 
Arbeidsvoorwaarden:
Kompany biedt jou een marktconform salaris in combinatie met een uitdagende functie in een dynamische en groeiende werkomgeving. De benadering binnen het bedrijf is informeel en persoonlijk. Het betreft het een fulltime functie (38 uur p/w)
 
Contactinformatie
Ben je geïnteresseerd?
Stuur dan je sollicitatie en CV vóór  1 juli 2017 naar Kompany B.V. ter attentie van de heer Jan Blankers op mailadres hrm@kompany.nl
 
 
Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.
 

Lees meer

Nieuwsgierig? Neem nu contact met ons op